“Na čem potom videa dostaneme,” zeptala se mě Marťa na předsvatební schůzce. “Vlastně na čemkoliv budete chtít,” odpovídám. Má to ale smysl, kolik lidí dnes má ještě DVD přehrávač. A Blu-Ray? Možná…

Proč se tím trápit. Doba jde do předu, vyvíjí se nové technologie, staré zanikají. Jsem přesvědčený, že ta nejrozumnější varianta je univerzálnost. Dnes už v téměř každé domácnosti najdete plochou televizi. Neznám takovou, která by v sobě neměla integrovaný přehrávač médií. Navíc čím dál více je těch s označením SMART, které tyhle funkce mají ještě vychytanější. 

Dlouho jsem přemýšlel jakou cestou se vydat, mluvíme o tom na každé schůzce, a právě i díky těmto rozhovorům jsem se ujistil, že uvažuji správně.   Ode mně tedy čekejte stylový dřevěný flash disk, na který vám nahraji vaše příběhy ve formátu mp4 (h.264). Samozřejmě si můžete vymyslet jakýkoliv jiný, myslím, že to zvládnu :). 

A pokud byste přese jenom potřebovali i jiné nosiče, problém to není, budu se vás ptát na schůzce, ale rozhodnout se můžete klidně až před předáním. Tak jdeme na to, sezóna začíná! 

Michal